Skrzynie transportowe drewniane

Skrzynie drewniane

skrzynie drewnianeW naszym asortymencie znajdują się skrzynie drewniane transportowe, które wykonujemy przeważnie z drewna sosnowego. Każdy produkt przygotowujemy z zachowaniem wszystkich standardów. W naszej firmie mają Państwo możliwość zamówienia skrzyń transportowych o indywidualnych wymiarach. Dostosowujemy skrzynie drewniane do rozmiaru jak i rodzaju przewożonych ładunków. Nasze skrzynie sprawdzą się w transporcie specjalistycznym, przewozie towarów, które składają się z dużej ilości małych elementów.

Jako bezpośredni producent polecamy:

  • skrzynie drewniane transportowe

  • niestandardowe opakowania drewniane

  • różnego rodzaju palety drewniane

Skrzynie transportowe na wymiar

Nasze skrzynie wykonujemy na wymiar, nawet na wielkogabarytowe ładunki. Skrzynie są również dostosowane do eksportu produktów za granicę. Jeżeli posiadają Państwo kontrahentów z zagranicy, to nasze skrzynie sprawdzą się idealnie. Skrzynie wykonane są z drewna, są impregnowane, zabezpieczone przed szkodnikami i wilgocią. Dlatego nasze skrzynie są wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Dzięki ciągłym udoskonaleniom naszej firmy, produkty z drewna są solidnie wykonane i gwarantujemy wysoką jakość.

Dodatkowo polecamy palety drewniane oraz niestandardowe opakowania drewniane na kable, liny, rury i inne. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, jako producent jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu każde opakowanie drewniane na wymiar, o niestandardowych wymiarach. Nie zawsze potrzebne są duże skrzynie transportowe, dlatego posiadamy też palety drewniane typu Euro o wymiarach 1200 mm x 800 mm oraz palety budowlane na indywidualne zamówienie o określonych wymiarach.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do kontaktu.