Deski podbiciowe

Deska podbiciowa

deski podbicioweKolejnym produktem drewnianym, który posiadamy w ofercie to deski podbiciowe. Jest to doskonałe drewno elewacyjne do wykończenia budynków lub ich fragmentów. Polecamy iglaste deski elewacyjne o różnych kształtach i wymiarach. Oczywiście, dla najbardziej wymagających jesteśmy w stanie wykonać podbitkę w dowolnym wymiarze.

Nasz surowiec posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i pochodzi ze znanego źródła. Polecamy deski podbitkowe, deski podłogowe i szalunkowe. Produkt może być w surowym stanie lub impregnowany. Takie drewno nie wymaga ponownego impregnowania po latach. 


Deski na podbitkę dachową

Drewno na elewację i podbicie powinno charakteryzować się odpowiednią wilgotnością, dzięki czemu elewacja będzie odporna na odkształcanie pod wpływem warunków atmosferycznych. 
Gdy potrzebują Państwo wykończyć taras lub część domu polecamy deski podłogowe. Są one estetycznie wykończone, o różnej długości i grubości. Będą one ozdobą dla każdego tarasu, balkonu czy ogrodu.

Nasze produkty mogą być wykorzystywane nie tylko w środowisku przydomowym, ale również w budownictwie inżynieryjnym, w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.