Bębny kablowe drewniane - Szpule na kable

Producent bębnów drewnianych na kable i liny.

Nasz zakład specjalizuje się przede wszystkim w produkcji bębnów drewnianych używanych do kabli, przewodów, lin i światłowodów. Jesteśmy czołowym producentem niestandardowych opakowań na kable. Surowiec, który wykorzystujemy to wysokiej jakości drewno sosnowe. Poddawane jest obróbce zgodne z wymaganiami zawartymi w Polskiej Normie PN-91/O-79353. Z bębnów kablowych można korzystać wielokrotnie, są one trwałe i wytrzymałe na różne warunki atmosferyczne.

Wykorzystujemy nowoczesną technologię do produkcji bębnów drewnianych, która gwarantuje wysoką jakość naszych produktów. Bębny na kable są impregnowane w celu zabezpieczenia surówki przed szkodnikami. Nasza kadra wyspecjalizowanych fachowców wprowadza ulepszenia, usprawnienia produkcji, przez co osiągamy lepsze wyniki w produkcji bębnów na kable.

bęben na kabel

Bębny drewniane do kabli - Szpula na kabel

Asortyment obejmuje małe i średnie bębny kablowe o średnicy od 600-2100 mm oraz duże i bardzo duże konstrukcje o średnicy od 2200-4200 mm. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów produkujemy, jako jedni z niewielu producentów w Polsce bębny o takiej średnicy. Jesteśmy również w stanie spełnić najbardziej wymagające oczekiwania klienta i wyprodukujemy szpule drewniane na specjalne życzenie o niestandardowych wymiarach. Realizujemy zamówienia na bębny lekkie eksportowe oraz ciężkie szpule drewniane przeznaczone do nawijania drutu lub lin metalowych.

Nasza firma dba o każdego klienta, niezależnie od wielkości zamówienia. Staramy się jak najszybciej i dokładnie realizować wszelkie współprace, a niektóre zamówienia realizowane są nawet w 24 godziny. Posiadamy stałych klientów, jak również pojawiają się nowi, którzy potwierdzają naszą rzetelność i wiarygodność w tym, co tworzymy. Jako producent drewnianych bębnów kablowych ewentualne zmiany możemy wprowadzać już na początku produkcji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasz asortyment

bęben kablowy drewniany
producent bębnów drewnianych